Moja historia

Śpiewam od dziecka. Niestety w pierwszych latach mojej przygody z muzyką nie uczyłam się poprawnej emisji głosu, przez co nadwyrężałam go i nabierałam złych nawyków. Z biegiem czasu moja skala się skracała, dźwięk stawał się coraz słabszy, a ja traciłam pewność siebie. Wielu nauczycieli mówiło mi, że taka moja natura, ale czułam, że to nie jest właściwy stan. Po długich poszukiwaniach trafiłam do trenera, który skupiał swoją pracę na tym, co w głosie najważniejsze - prawidłowej pracy strun głosowych i krtaniZ lekcji na lekcję czułam swój głos pewniej, zdrowiej, śpiewało mi się lżej, a skala się poszerzała. Pokochałam temat emisji głosu tak bardzo, że kiedy tylko pojawiła się taka możliwość, rozpoczęłam kurs trenerski pod okiem Bartka Cabonia. Wciąż stawiam duży nacisk na rozwijanie swoich umiejętności oraz wiedzy i biorę udział w szkoleniach trenerskich.

Głos i rozwijanie go są moją największą pasją. Kocham tę pracę, a przez to, że sama doświadczyłam wielu problemów emisyjnych, doskonale rozumiem z czym borykają się moi uczniowie. 

Moim marzeniem jest być nauczycielem, którego uczniowie będą przerastać. Chcę pomóc im znaleźć, uwolnić i pokochać własne brzmienie. Oto moja misja.


Pakiety lekcji